Naujienos
2018
03
05

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje, projektas „TURĖK ŠANSĄ“

Vykdomas 2018.01.02-2018.09.30, dalyvauja 1024 asmenys. Projektui skirtos lėšos 7667 eur.

Dalyviai iš įstaigų:

BĮ „Klaipėdos lakštutė“ – 27 dalyviai

Klaipėdos apskrities išsėtinės sklerozės sergančiųjų ligonių draugijos – 20 dalyvių

Klaipėdos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija – 55 dalyviai

Klaipėdos miesto neįgalūs vaikai – 2 vnt.

 

Valstybės biudžeto lėšų skirta 3467 eurų

Klaipėdos miesto Savivaldybės skirtos lėšos 4200 eurai

Projekto įgyvendinimui lėšas skiria Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

 

Projekto „Turėk šansą “ tikslas – propaguoti neįgaliųjų asmenų fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną, ugdyti ir skatinti pozityvius socialinius įgūdžius, padėti atsisakyti žalingų įpročių, suteikti šansą tokiems žmonėms pakeisti savo elgseną, mąstymą, suteikti optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo.

Projekto išliekamoji vertė – užsiėmimų  metu įgytos žinios bei patirti teigiami išgyvenimai, suformuoti  fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos įgūdžiai, išugdyti sveikos gyvensenos principai.

Supažindinti su naujausiomis fizinių treniruočių metodikomis, sportine įranga, suformuoti poreikį reguliariai mankštintis.

 

 

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje, projektas „Visų šansas“

 

Vykdomas 2018.01.02-2018.12.18, dalyvauja 15 asmenų iš Klaipėdos rajono. Projektui skirta 7347 eur

 

Projekto įgyvendinimui lėšas skiria Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Klaipėdos rajono savivaldybė.

 

Projekte dalyvaujantys asmenys yra atvežami ir parvežami su sporto klubo „Šansas“ transportu.

 

Projekto „Visų šansas“ tikslas – propaguoti neįgaliųjų asmenų fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną, ugdyti ir skatinti pozityvius socialinius įgūdžius, padėti atsisakyti žalingų įpročių, suteikti šansą tokiems žmonėms pakeisti savo elgseną, mąstymą, suteikti optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo.

Projekto išliekamoji vertė – užsiėmimų metu įgytos žinios bei patirti teigiami išgyvenimai, suformuoti  fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos įgūdžiai, išugdyti sveikos gyvensenos principai.

Supažindinti su naujausiomis fizinių treniruočių metodikomis, sportine įranga, suformuoti poreikį reguliariai mankštintis.

 

Komentuoti
0

Palikite atsiliepimą