Sporto klubas, Šansas
Klubo naujienos
2014-08-25
Projektas "Geras šansas sportuoti" Vykdomas nu...
2014-08-22
Maloninai kviečiame visus Klaipėdos senjorus ir ...
pavad
Kodėl verta rinktis sporto centrą „Šansas“? Todėl, kad čia dirba profesionalūs, diplomuoti bei aktyviai sportuojantys treneriai, moderni treniruočių įranga, estetiška aplinka, taikoma lanksti nuolaidų sistema, patogus susisiekimas visuomeniniu transportu ar automobiliu. Kiekvienam sporto centro klientui yra nemokamai sudaromos individualios treniruočių programos, atsižvelgiant į jų amžių, fizinį pasiruošimą ir poreikius. Nemokamai konsultuojama mitybos klausimais.
Sporto centro „Šansas“ vykdoma veikla susijusi su atletinės gimnastikos užsiėmimais. Centre taip pat teikiamos kineziterapeuto paslaugos.
Ajurvedinius ir klasikinius masažus. Kuriuos atlieka ne tik Lietuvos, bet ir Indijos specialistai. Ajurvediniuose masažo kambariuose galėsite pasimėgauti autentiškomis ajurvedos terapijomis.
Ypatingas dėmesys žmonėms po traumų. Individualiai dirbama su pensinio amžiaus žmonių grupėmis bei su negalią turinčiais klientais. Kuriems kiekvienais metais, padarius akcija, suteikiame nemokamus užsiėmimus. Siekiant tenkinti visuomenėje socialiai pažeidžiamų grupių poreikius, padėti socialiai pažeidžiamiems asmenims integruotis į visuomenę, skatinam, propaguojam sveiką gyvenimo būdą, siekiam pagerinti likimo nuskriaustų asmenų gyvenimo kokybę, suteikiam pilnavertiškumą, pasitikėjimą gebėjimais, asmeninėmis savybėmis, sukuriam jaukią ir patrauklią aplinką bei sąlygas.
Baltijos pr. 18a, Klaipėda.
El. paatas : info@sansas-tau.lt
Tel.: 8-690-90190

Sporto centro darbo laikas:
I-V 9.00 22.00 val.
VI 10.00 16.00 val.